Podczas PC Gaming Show 2017 studio Monolith Productions zapowiedziało pierwszy dodatek do Middle-Earth: Shadow of WarBlade of Galadriel. Przedstawiono w nim zabójczynię elfów – Altariel, która w przeszłości zabiła Taliona. Chciała tym samym sprawdzić przepowiednie, jakoby po zabiciu miał się odrodzić. Po chwili ukazuje się duch elfiego księcia Ñoldorów – Celembribor.

Elfia zabójczyni Altariel została przysłana do Mordoru przez Panią Galadrielę, aby polować na Nazguli oraz wszystkich skorumpowanych przez Pierścień Władzy. Wypytuje się o pierścień, który wykuli Talion i Celembribor (twórca trzech pierścieni – Vilya, Narya i Nenya). Dodatkowo Altariel będzie jedną z grywalnych postaci w grze.

Premiera gry Middle-earth: Shadow of War została ustalona na 10 października 2017 roku.


Poprzedni artykułAge of Empires: Definitive Edition – Microsoft szykuje odświeżoną wersję
Następny artykułDestiny 2 za darmo z wybranymi kartami graficznymi GeForce GTX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.