W Internecie pojawiły się informacje, jakoby BioWare pracowało nad kolejną częścią gry Dragon Age. Potwierdzać to mają szkic koncepcyjne, do których dotarł portal TweakTown.com. Prócz tego na Twitterze pojawiły się wpisy jednego z deweloperów, który sugeruje wręcz kolejną część. Czego zatem możemy się spodziewać? Generalnie, historia może być dalej kontynuowana, albo pojawi się coś całkowicie nowego.

Powyższy film sugeruje, że na targach Gamescom 2017 pojawi się zapowiedź nowej gry. Jest to materiał filmowy, oparty na jednej z historii z drugiego tomu opowiadania Dragon Age: The World of Thedas.


PRZEZtweaktown.com
ŹRÓDŁOtweaktown.com
Poprzedni artykułProcesory Intel Core-X zadebiutują już za kilkanaście dni
Następny artykułSpecyfikacja Intel Core i7-8700K ujawniona: 6R/12W @ 4.3 GHz
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.