BioWare ujawniło datę premiery gry Anthemmarzec 2019 roku. Tytuł ten to gra akcji z widokiem zza pleców bohatera. Wcielamy się w rolę jednego z obrońców wielkiego osiedla ludzi. Na planecie panuje bardzo surowy klimat, a wiele stworzeń jest bardzo niebezpiecznych. Ludzie kryją się za potężnymi murami wielkich osiedli życia. Najbardziej odważni śmiałkowie zakładają specjalne kombinezony bojowego i wyruszają zwiedzać świat.

Data premiery została ujawniona przez dyrektora finansowego BioWare – Blake Jorgensen. Odbyło się to podczas dużej firmowej konferencji.


ŹRÓDŁOdualshockers.com
Poprzedni artykułAMD Ryzen Threadripper 2950X przyłapany w bazie SiSoftware Sandra
Następny artykułDo sieci wyciekły plany wydawnicze Intela i AMD
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.