Paryskie studio Quantic Dream udostępniło grę Beyond: Two Souls na komputery osobiste. Tytuł ten to thriller psychologiczny z hollywoodzkimi gwiazdami Ellen Page i Willemem Dafoe. Gracze zostają zabrani w ekscytującą podróż po całym świecie, podczas której poznają niezwykłe życie Jodie Holmes. Kobieta ta od urodzenia odczuwa połączenie z tajemniczą istotą o niesamowitych mocach.

Zadania gracza będzie decydowanie o jej losie. Gra zaoferuje niezwykłe wyzwania, niebezpieczeństwa oraz okrutną prawdę o tym, kim jest.

Gra, uzupełniona o DLC „Advanced Experiments”, dostępna będzie ze zoptymalizowaną oprawą wizualną, rozdzielczością 4K, kompatybilnością panoramiczną 21:9 i odświeżaniem 60 klatek na sekundę. Historia Jodie może być odtwarzana w kolejności kinowej lub chronologicznej, a gracze mogą dzielić się doświadczeniami z przyjaciółmi w trybie kooperacji lokalnej.

Beyond: Two Souls jest do kupienia w sklepie Epic Games za 69 złotych.


Poprzedni artykułLite-On MU X1 – nowe dyski SSD w formacie M.2 2280
Następny artykułBIOSTAR dodaje obsługę PCI Express 4.0 do niektórych płyt głównych
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.