SCS Software udostępniło dodatek Beyond the Baltic Sea do gry Euro Truck Simulator 2. Tym razem deweloperzy uraczyli nas krajami nadbałtyckimi z regionu Europy Wschodniej. Mowa tutaj o Łotwie, Estonii, Litwie, południową część Finlandii oraz Federację Rosyjską, tym Obwód Kaliningradzki. Twórcy poinformowali, że w grze znalazło się drugie, największe miasto w grze – Petersburg. Łącznie pojawiło się 24 nowych miast.

Dodano także długo wyczekiwane przejścia graniczne. SCS Software przygotowało dla nas całkowicie nowe model budynków. Urealniono również samo przekraczanie granic. Przy podjechaniu do każdej z nich zostaniemy formalnie sprawdzeni. Taka kontrola może potrwać od kilku minut do nawet wielu godzin i dni.

Pojawiły się całkowicie nowe firmy. Pozwoli to na dowożenie wielu towarów. Dodano także 30 doków przeładunkowych.

Dodatek Beyond the Baltic Sea jest naprawdę przeogromny pod wieloma względami. Szkoda tylko, że twórcy tak powoli poszerzają zawartość gry, która w swojej nazwie zawiera całą Europę.


ŹRÓDŁOblog.scssoft.com
Poprzedni artykułWyścigi żuków w Guild Wars 2
Następny artykułSuperNova CS:GO Malta: Virtus.pro wygrywa mecz w derbach Polski z Team Kinguin
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments