SCS Software udostępniło wpis, w którym przedstawia najważniejsze aspekty miasta Petersburg. Będzie to całkowicie nowa lokacja w nadchodzącym dodatku Beyond the Baltic Sea do gry Euro Truck Simulator 2. Miasto leży na terenie Rosji, w delcie Newy nad Zatoką Fińską na terytorium zawierającym m.in. ponad 40 wysp. Metropolia zamieszkiwana jest przez ponad 5 milionów osób.

Ze względu na swoje specyficzne położenie, studio miało duży problem z odpowiednim zaprojektowaniem mapy. Jest to spowodowane bardzo dużym pomniejszeniem wszystkiego. W związku z tym trzeba skupić się na stworzeniu najbardziej charakterystycznych miejsc i ulic.

SCS Software miało bardzo trudny orzech do zgryzienia. Musiało zdecydować, które budowle zostaną umieszczone w grze. Jednakże po długich dyskusjach zdecydowano się na takie budynki, które powinny zadowolić każdego.


ŹRÓDŁOblog.scssoft.com
Poprzedni artykułKwalifikacje IEM Chicago: Virtus.pro zagra z Red Reserve
Następny artykułAstralis, jako najlepsza drużyna na świecie
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.