BeyondSkyrim udostępniło modyfikację do Skyrim o nazwie Beyond Skyrim – Bruma. Ogromny dodatek pozwala na zwiedzenie miasta Bruma, znanego z gry The Elder Scrolls IV: Oblivion. Jest to najbardziej wysunięte na północ Cyrodill miasto oraz okolice. Akcja dodatku ma miejsce 200 lat po wydarzeniach z poprzedniej części.

Modyfikacja Bruma wymaga posiadania Skyrim oraz dwóch dodatków: Dawnguard, Hearthfire, Dragonborn lub zakupionej wersji Skyrim: Legendary Edition. Twórcy zapewniają dużą ilość zadań, ogromne nowe tereny do zwiedzania, unikatową ścieżkę dźwiękową oraz 24 000 nagranych linii dialogowych.


ŹRÓDŁOpcgamer.com
Poprzedni artykułMax Payne Retribution – fanowski film o przygodach Max Payne
Następny artykułTenda AC18 – dwuzakresowy router z 8 portami LAN
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.