Ubisoft Montpellier ujawniło pierwszy film z rozgrywki w grze Beyond Good and Evil 2. Tytuł obecnie jest we wczesnej fazie produkcji. Ale jeżeli przyjrzeć się prezentacji, robi ona bardzo duże wrażenie. Prezentację w filmie prowadzi Michel Ancela, który szczegółowo omawia aspekty świata oraz silnika gry. W pewnym momencie można zobaczyć, że słońce, czy widoczna w tle planeta nie są tylko obrazami.

Akcja gry Beyond Good & Evil 2 ma się dziać 200 lat przed wydarzeniami w Beyond Good & Evil. Wcielimy się w dowolnie wykreowaną przez nas postać, która będzie przemierzać rozległe rubieże systemu planetarnego System 3. To od nas zależy, jak potoczą się dalsze losy rozgrywki.

Według twórców gra ma się pojawić na wiele platform systemowych.


Poprzedni artykułPróbka inżynieryjna Intel Coffee Lake-S znaleziona w wynikach SiSoft Sandra
Następny artykułGra Prey ukończona w niecałe 7 minut. Jak długo utrzyma się rekord?
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.