Portal finder.com.au przeprowadził wywiad z Pete Hines-em, wiceprezesem firmy Bethesda Softworks. Dowiadujemy się z niego, że studio nie jest zainteresowane adaptacjami filmowymi swoich gier, o ile na reżysera nie zostanie wybrany Peter Jackson. Jak mówi wiceszef w Hollywood jest dużo dobrych osób, jak JJ Abrams, Jerry Bruckheimer, Leslie Moonves czy Harry Sloan. Jednakże według niego tylko Peter Jackson byłby w stanie podołać temu zadaniu.

Dodatkowo po długich rozważaniach stwierdza, że studio zajmuje się produkcją gier i powinno się skupić głównie na tym. Robienie filmów w tym momencie może nie być najlepszym pomysłem i mogłoby popsuć całą magię, jaka się znajduje wokół różnych serii.

Tak na koniec, ile jesteście w stanie wymienić produkcji filmowych, dobrze zrobionych na podstawie gier? 🙂


ŹRÓDŁOfinder.com.au
Poprzedni artykułArchive.org udostępniło prawie 10 tysięcy gier na Amigę
Następny artykułPolska reprezentacja na Game Jamie podczas GamesCom 2016
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.