Podczas konferencji QuakeCon 2016, wydawca Bethesda Softworks zaprezentowały nowy zwiastun z gry Prey. Prócz kolejnej garści krótkich ujęć, wpleciono we wszystko pewne fragmenty z rozgrywki. Jak już wcześniej wspomnieliśmy przy pierwszym zwiastunie, akcja gry została umiejscowiona na stacji Talos 1. Orbituje ona wokół Ziemi, a jej właścicielem jest korporacja TransStar. Cała akcja ma się rozgrywać w 2032 roku.

Deweloperzy umożliwią nam wybór płci, a także sporą liczbę przestrzeni do zwiedzania. Wiadomo także, że gra nie będzie miała żadnego nawiązania do oryginalnej historii Indianina Tommy’ego, który to wraz ze swoją dziewczyną, oraz dziadkiem zostaje porwany przez obcą rasę.

Główny bohater Morgan budzi się i odkrywa, że cała placówka badawcza została przejęta przez rasę obcych. Od teraz naszym jedynym celem jest przetrwanie i wydostanie się z dryfującej stacji kosmicznej. W międzyczasie odkrywa, że został zarażony wirusem i otrzymuje nadzwyczajne moce.


Poprzedni artykułZespół Wings Gaming zwycięzcami The International 2016
Następny artykułEidos Montreal ujawnia wymagania sprzętowe Deus Ex: Mankind Divided
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.