Bethesda udostępniła zwiastun rozgrywki z gry RAGE 2. Tytuł ten ma trafić na rynek na wiosnę 2019 roku na komputery osobiste oraz konsole. Nad grą pracują dwa studia: id Software i Avalanche Studios. Pierwsze z nich pracowało już nad RAGE oraz ma w swoim dorobku sporo udanych produkcji. Drugie natomiast specjalizuje się w otwartych światach. Krótki film pokazuje nam naprawdę ciekawą grę, zarówno pod względem lokalizacji, jak i walki.

W RAGE 2 wcielimy się w postać Walkera, ostatniego strażnika Vinelandu. Walczy on o przetrwanie w tym jakże nieprzyjaznym świecie. Dzięki swojemu pochodzeniu posiada specjalne umiejętności, które pomagają mu w walce. Nasz bohater będzie musiał zabić generała Crossa, który dowodzi siłami Władze.

Więcej informacji na temat gry dowiemy się pewnie podczas prezentacji Bethesdy na targach E3.


ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykułGSC Game World zapowiada grę STALKER 2 na 2021 rok
Następny artykuł2018 Beamdog Livestream – NWN:EE Dev build 8171 and 2.5 update
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.