Podczas targów Gamescom 2016 firma Bethesda Softworks udostępniła długo wyczekiwany zwiastun z rozgrywki w Dishonored 2. Tytuł ma być godnym następcą poprzedniej części, gdzie tym razem przyjdzie nam wcielić się w dwóch bohaterów. Sama gra osadzona została w świecie łączącym elementy tzw. steampunku z przełomu XIX i XX wieku. Akcja Dishonored 2 odbywać się będzie w Karnace, mieście znajdującym się na południowym wybrzeżu Serkonos.

Co ciekawe, już na samym początku musimy dokonać wyboru pomiędzy Emily Kadwin, córka podstępnie zamordowanej cesarzowej lub Corvo Attano, ojca i protagonistę pierwszej części. Wybór oczywiście wpłynie na cały przebieg dalszej rozgrywki. Sama mechanika gry nie zmieniła się i daje nam opcję działania po ciuchu lub robienia dużego hałasu.


Poprzedni artykułGIGABYTE wprowadza do oferty GeForce GTX 1060 Mini ITX OC 3GB
Następny artykułW 2020 roku pojawią się pamięci operacyjnej DDR5
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.