Bethesda Softworks udostępniał kolejny film poświęcony grze Prey. Twórcy opowiadają w nim o głównej postaci Morgan Yu, w którą wcieli się gracz. Na samym początku już dojdzie do wyboru samej płci bohatera – mężczyzny lub kobiety. W trakcie całej rozgrywki to sami gracze określają tożsamość bohatera lub bohaterki. Podejmowane wybory będą miały duży wpływ na osobowość Morgan You.

Talos 1 to ośrodek badawczy w przestrzeni kosmicznej. Główny bohater trafia tam, jako obiekt eksperymentów, które mają go ulepszyć. Akcja gry rozpoczyna się w 2032 roku, kiedy to Morgan budzi się i odkrywa, że cała placówka badawcza została przejęta przez rasę obcych. W czasie trwania gry odkrywamy Jego lub Jej relacje z poszczególnymi osobami na stacji kosmicznej. Autorzy obiecują, że nasze działania zaowocują jednym z kilku zakończeń.

Prey ukaże się 5 maja 2017 roku.


Poprzedni artykułTP-Link M7310 – modem LTE, który wytrzymuje do 10 godzin pracy
Następny artykułDevolver Digital udostępnia zapis z rozgrywki alpha z gry Absolver
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.