Robert Purchese z portalu EuroGamer.net miał okazję porozmawiać chwilę z Toddem Howardem z Bethesda Game Studios. Całość miała miejsce podczas hiszpańskiej konferencji Gamelab. Konwersacja odbywała się wokół zapowiedzianej gry The Elder Scrolls VI podczas targów E3 2018. Krótki film przedstawiał górzysty teren z pięknym widokiem na rozległe morze oraz plażę.

Zaczęto się zastanawiać, czy to tylko film zrobiony na pokaz? Czy może Bethesda już ulokowała kolejną część?

I właśnie Robert Purchese postanowił o to samo zapytać się Todda Howarda. A ten mu odpowiedział:

Yes. It was decided a while ago.

Dodatkowo:

I obviously would say yes, but you can’t – it’s intentionally… You can rule some things out. And you can rule some things in.

The first thing we do is the world so we’ve known for a while where it’s set.

I mamy tutaj bardzo ciekawą informację. Otóż zespół deweloperów bardzo wcześnie ustala, gdzie będzie się działa kolejna część historii The Elder Scrolls.

Przy ostatnim pytaniu o lokalizację Hammerfell, Todd nie potwierdził i nie zaprzeczył. Graczom pozostaje zatem tylko domniemywać się lokalizacji.


ŹRÓDŁOeurogamer.net
Poprzedni artykułEVGA GeForce GTX 1050 Gaming 03G – nowa karta mini-ITX
Następny artykułASRock Fatal1ty X470 Gaming-ITX/ac – nowa płyta mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.