Electronic Arts udostępniło wszystkim posiadaczom przepustki Premium w grze Star Wars: Battlefront trzeci dodatek o nazwie Bespin. Jak każdy miłośnik świata Gwiezdnych Wojen wie, jest to gazowa planeta, znajdująca się na Zewnętrznych rubieżach w sektorze Anoat w układzie Bespin. W jej atmosferze unosi się miasto Cloud City, zbudowane około roku 400 BBY przez wizjonera Ecclessisa Figga.

Gracze odwiedzą pamiętne miejsca na czterech mapach zlokalizowanych w Mieście w Chmurach na Bespin. Będą przemierzać platformy, pomosty, niezapomniane białe wnętrza Pałacu Administratora i mroczne, industrialne korytarze komór zamrażania karbonitowego. Jedna z map to Laboratoria Bioniip, które gracze obeznani w uniwersum Star Wars rozpoznają jako miejsce produkcji komponentów cybernetycznych i bioimplantów.

Dodatek Bespin wprowadza do Star Wars Battlefront dwóch nowych bohaterów – barona administratora Lando Calrissiana i niszczycielskiego łowcę nagród Dengara. Lando, któremu głosu użycza legendarny Billy Dee Williams, to czarujący awanturnik dysponujący niezawodną nocną snajperską wersją pistoletu X-8 i cechą „Hazardzista”, dzięki której im więcej wrogów pokona, tym wyższą będzie mieć szansę na uzyskanie trafienia krytycznego blasterem. Dengar, w którego wcielił się niezwykle utalentowany Simon Pegg, dysponuje potężnym ciężkim blasterem DLT-19 i cechą „Krzepa”, dzięki której im więcej wrogów pokona, tym staje się bardziej odporny na obrażenia.

Prócz tego otrzymamy nowe bronie: granat porażający, pistolet X-8 (nocny snajperski) i karabinek EE-4. Do tego otrzymamy lornetkę zwiadowcy, cloud car, nowy tryb gry – Sabotaż i wiele więcej.


ŹRÓDŁOstarwars.ea.com
Poprzedni artykułEVE: Valkyrie otrzymało pierwszy darmowy dodatek Carrier Assault
Następny artykułBracia Gower wracają by uczcić 15-lecie gry RuneScape
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.