John Clark z firmy Sega potwierdził w wywiadzie z serwisem PC Invasion, że gry Bayonetta na komputer osobiste, rozeszła się w ponad 170 tysięcach egzemplarzy. Wiceprezes na Europę, jest bardzo zadowolony z tego wyniku. Ma nadzieję, że kolejna gra Vanquish również znajdzie tak duże zainteresowanie wśród widowni. Statystyki sprzedaży na Steam pokazują obecnie liczbę ponad 173 000 aktywowanych egzemplarzy.

Bayonetta. Ostatnia ocalała ze pradawnego klanu wiedźm, strzegącego równowagi pomiędzy światłem, mrokiem i chaosem. Bayonetta – pogrzebana, aby chronić siebie i znany nam świat – zostaje odnaleziona i ożywiona po 500 latach, co wywołuje serię wydarzeń o katastrofalnych następstwach.

Rzucona w sam środek walki, posiadając tylko jedną wskazówkę co do swojej przeszłości, Bayonetta musi poznać prawdę i walczyć o przyszłość świata. Podczas wyprawy będzie musiała się zmierzyć z niezliczonymi zastępami aniołów i potężnych przeciwników.


ŹRÓDŁOpcinvasion.com
Poprzedni artykułPremiera gry Get Even przełożona na 23 czerwca z powodu zamachu
Następny artykułAMD prezentuje EPYC, Ryzen Threadripper oraz Radeon RX Vega
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.