Firma Electronics Arts zaprezentowała grę Battlefield V. Tytuł ten pojawi się w sprzedaży już 19 października 2018 roku. Jak wiele osób przypuszczało, twórcy powrócą do realiów II Wojny Światowej. Chcą po części nawiązać do Battlefield 1942, jednakże pominąć większość rzeczy z tej części. Twórcy postanowili skupić się na lokacjach i historiach, z którymi gracze mogą nie być zbyt dobrze zaznajomieni.

Starcia w trybie wieloosobowym w Battlefield V będą odbywać się na polach, bagnach i mostach, jak również nad kanałami i wśród ruin zniszczonych miast. Na wszystkich frontach będzie okazja do wzięcia udziału w kluczowych, choć nieco zapomnianych bitwach II wojny światowej.

Dobrym tego przykładem jest pierwszy zwiastun, który przedstawia zaciekłe walki w północnej Francji w początkowym okresie konfliktu. W grze będzie można zobaczyć takie charakterystyczne sceny z II wojny światowej, jak desant spadochroniarzy w pobliżu strategicznego mostu. Tym razem jednak będzie to część niemieckiej ofensywy na pozycje Brytyjczyków nad Skaldą, co okaże się później zarzewiem dramatycznych wydarzeń pod Dunkierką.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments