Studio Dice udostępniło dla posiadaczy Przepustki Premium w Battlefield 1 nową mapę o nazwie PRISE DE TAHURE. Odwzorowano na niej tereny Szampanii-Ardenów, gdzie do starć dochodzi między Francuzami na Niemcami. Obie strony walczą w okopach, przecinających kilka wiosek narażonych na unicestwienie. Jest to już druga z kolei mapa nocna, która stara się odwzorować starcia z roku 1917.

Na „Prise de Tahure” gracze mogą stanąć po stronie sił francuskich bądź niemieckich, które toczą ze sobą zaciekły bój o kontrolę nad okolicą Tahure w rejonie Szampanii-Ardenów.

Battlefield 1 otrzymuje nową mapę o nazwie PRISE DE TAHURE 1

Na tej mapie można grać we wszystkie tryby gry Battlefield 1, z wyjątkiem Operacji.

Battlefield 1 otrzymuje nową mapę o nazwie PRISE DE TAHURE 2

Na mapie „Prise de Tahure” jest dostępna cała broń z Battlefield 1 oraz z dodatku „Nie przejdą”. W trybach gry, które pozwalają na użycie pojazdów, dostępne są wszystkie maszyny z wyjątkiem behemotów.

Battlefield 1 otrzymuje nową mapę o nazwie PRISE DE TAHURE 3

Na każda drużynę przypada jeden czołg, a do tego sporo wozów pancernych, samochodów i koni. Mało co tak podnosi adrenalinę, jak odgłos końskich kopyt na bruku, gdy uciekasz pieszo przez ciasne alejki za liniami wroga.


ŹRÓDŁObattlefield.com
Poprzedni artykułProcesory Coffee Lake nie będą wspierane przez chipsety serii 200
Następny artykułSapphire PULSE Radeon RX 570 Mini – średniak w sam raz do miniITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.