Studio DICE udostępniło plany związane z grą Battlefield 1. Najciekawszą z nich będą co miesięczne aktualizacje. Zastąpią one znane do tej pory sezonowe patche, które wprowadzały wiele nowości. Prócz tego wprowadzona zostanie jedna z najbardziej wyczekiwanych funkcji – plutony. Gracze będą mogli połączyć siły ze znajomymi, zdobywać błyskawiczne zwycięstwa i osiągać cele jako jedna jednostka.

Majowa aktualizacja będzie poświęcona poprawkom, które poprawią jakość rozgrywki w Battlefield 1. Wśród nich znajdzie się usprawnienie procesu dołączania do meczów (zwłaszcza w Operacjach). Zniknie także wiele problemów z rozgrywką, dzięki czemu gra będzie znacznie lepiej zbalansowana. Zespół pracuje także nad aktualizacją funkcji wynajmu serwera Battlefield 1, którą powinniśmy udostępnić wkrótce.

Battlefield 1 - nowe dodatki

Pojawią się także nowe rozszerzenia do Battlefield 1: In the name of the Tsar, Turning Tides oraz Apocalypse. Każdy z nich będzie zawierał nowe mapy, broń, pojazdy oraz tryby rozgrywki. Deweloperzy przygotowują także materiały dotyczące I wojny światowej.


ŹRÓDŁOwww.battlefield.com
Poprzedni artykułPojedynek bohaterów Shaheen i Lars w grze Tekken 7
Następny artykułSkywind potrzebuje aktorów do udźwiękowienia sporej liczby postaci w grze
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.