Humble Bundle zorganizowało kolejną promocję na gry o nazwie Bandai Namco Bundle. Za jednego dolara otrzymamy trzy gry: Pac-Man 256, Ace Combat: Assault Horizon, Enslaved: Odyssey to the West. Przy średniej cenie zakupu otrzymujemy dodatkowo: Warhammer 40K: Eternal Crusade, Project CARS, Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst oraz nieujawnione jeszcze tytuły.

Przy progu 15 dolarów dostajemy Tales of Zestiria oraz Project CARS On-Demand Pack (zestaw 12 DLC). Natomiast za 35 dolarów mamy zapewnionego pre-ordera gry Little Nightmares.


Poprzedni artykułConan Exiles od studia Funcom dostępne w usłudze Steam Early Access
Następny artykułZłamano zabezpieczenia Denuvo w grze Resident Evil 7. Co zrobi Capcom?
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.