Firma Aurum Dust zaprezentowała nowy zwiastun fabularny gry Ash of Gods. W filmie odpowiedziano na wiele pytań. Co jeżeli każdy wybór jakiego dokonamy, mały czy duży, wpłynie na fabułę gry? Co jeżeli pozornie niewielka zniewaga, jakiej dopuścimy się wobec miejskiego konstabla, przyniesie konsekwencje, które będą cię nawiedzały w przyszłości? A co, jeżeli twoja główna postać zginie w połowie opowiadanej historii?

Ash of Gods to turowa gra RPG. Narracja w niej nieustannie ewoluuje. Nasze decyzje mają realny wpływ na przebieg rozgrywki. Gra posiada fabułę opartą na kompleksowym charakterze i niejednoznaczności wyborów moralnych, w ramach której może zginąć każda z postaci. Chwilowe korzyści mogą kosztować życie jednego z bohaterów, a poświęcenie kogoś uczyni przejście kolejnych epizodów łatwiejszym.

Gra będzie posiadać rozbudowany tryb gry w sieci PvP. Ash of Gods ma mieć premierę w marcu 2018.


Poprzedni artykułFINAL FANTASY XV WINDOWS EDITION dostępne w sprzedaży
Następny artykułCommander Chronicles: The Deal – film z Elite Dangerous
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.