Ubisoft udostępniło próbkę ścieżki dźwiękowej do gry Assassin’s Creed Odyssey. Tytuł ten ma się ukazać 5 października 2018 roku na komputery osobiste. Gracz będzie miał okazję wcielić się w postać męską – Alexiosa lub kobiecą – Kassandrę. Tym razem akcja będzie się działa w starożytnej Grecji, w czasach Wojen Peloponeskich. Deweloperzy osadzili nas prawdopodobnie do lat 434 r. p.n.e. – 401 r. p.n.e.

Ubisoft chce zatem jeszcze dalej cofnąć się w czasie i opowiedzieć zalążki zakonu zabójców. Z informacji dostępnych w internecie wynika, że Assassin’s Creed Odyssey pójdzie jeszcze bardziej w RPG. Dodatkowo pojawią się nowe opcje dialogowe oraz kilka innych nowości.


Poprzedni artykułStanisław Brudny – znany aktor z rolą w Gothic II: Dzieje Khorinis
Następny artykułCodemasters udostępniło oficjalne zrzuty ekranu z gry F1 2018
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.