Ubisoft udostępnił zapowiedź Assassin’s Creed Odyssey na oficjalnym kanale Twittera. Widzimy tam najprawdopodobniej Spartiatę, który zrzuca ze skały innego wojownika. Póki co jest to cała informacja i nic więcej nie zostanie ujawnione do targów E3. W Internecie pojawiły się niepewne informacje, że wcielimy się w potomka Leonidasa, króla Spartiatów. Który walczył ze swoimi 300 wojownikami pod Termopilami.

Z filmu możemy stwierdzić, że akcja będzie się działa na terenie starożytnej Grecji za czasów. Być może będzie to okres wojen z Persją. Być może inny.


ŹRÓDŁOguru3d.com
Poprzedni artykułBus Simulator 18 będzie posiadał rozbudowany tryb wieloosobowy
Następny artykułNVIDIA GeForce Game Ready Driver 398.11 z optymalizacjami
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.