Zespół developerów ze studio Aurum Dust zaprasza wszystkich do obejrzenia filmu: Ash of Gods – poznajcie zespół. Ukazuje on nie tylko w jaki sposób tworzona była narracja gry RPG – Ash of Gods. Ale także zostajemy zapoznani z kluczowymi członkami ekipy. Ludzie Ci włożyli godziny, dni, a nawet lata swojego życia w pracę nad nią.

W nowym filmie poznamy lead game designera, kompozytora, art directora i lidera zespołu Aurum Dust. Dowiemy się, jak każdy element procesu tworzenia gry zazębia się z innymi, by złożyć się na rozgrywkę zapewniającą niesamowite doświadczenia wizualne oraz atmosferę.


Poprzedni artykułDiscover Tour – tryb edukacyjny w grze Assassin’s Creed Origins
Następny artykułGTA Vice City Modern – tekstury wysokiej jakości dla GTA: Vice City
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.