Aurum Dust zapowiedziało specjalną edycję Digital Deluxe dla swojej gry Ash of Gods. Będzie ona zawierała nagradzaną podstawową grę oraz bogato ilustrowany, 60-stronicowy cyfrowy podręcznik. Prócz tego w zestawie znajdą się gotowe do druku mapy świata i plakaty oraz kopia oryginalnej ścieżki dźwiękowej autorstwa uznanego polskiego kompozytora, Adama Skorupy.

23 marca, w momencie premiery, edycja Digital Deluxe będzie dostępna w cenie 124,99 PLN, a podstawowa gra w cenie 89,99 PLN.

Aurum Dust udostępniło również nowe zrzuty ekranu z gry. Te materiały graficzne skupiają się na różnych grywalnych postaciach i ukazują zapierający dech w piersiach styl graficzny Ash of Gods.


Poprzedni artykułCall of Duty: WWII świętuje z okazji Dnia Świętego Patryka
Następny artykułMSI Z77IA-E53 – stara ale jara płyta główna mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.