Aurum Dust udostępniło polską wersję gry Ash of Gods. Tytuł ten ukazał się w 23 marca 2018 roku w językach angielskim, rosyjskim, chińskim, ukraińskim oraz niemieckim. Od czasu premiery do gry wprowadzono wiele ulepszeń i aktualizacji. Największą była ogromna aktualizacja Iron Man Mode. Wraz z nią naprawiono wiele pojawiających się w grze problemów. Prócz tego wprowadzono sporo nowych opcji na życzenie społeczności.

W grze Ash of Gods stajemy się jednym z nielicznych śmiałków, którzy zbierają się w drużynę, by zatrzymać plagę mroku i śmierci niszczącą ich krainę. Zwą się oni Żniwiarzami, a ich historia będzie przeplatać się z losami bohatera, przemierzającego Terminum. Sami Żniwiarze będą jednym z wyzwań, jakim gracz stawi czoła w grze. To od nas będzie w dużej mierze zależało, kto przeżyje lub kto umrze.

Główne cechy gry:

  • Opowiadanie historii jak w grach z gatunku „Roguelike”: Kwestie dialogowe, ścieżki do podróżowania czy bitwy, które stoczy gracz będą miały rzeczywisty wpływ na historię i świat wokół niego.
  • Tryby wieloosobowe PvP oraz PvE: Gracze dadzą się wciągnąć w historię, a przy okazji mogą wspiąć się na szczyt światowych rankingów w trybie wieloosobowym. Odblokowywanie nowych postaci i kart a później wzmacnianie ich sprawi, że każdy będzie mógł dostosować strategię i taktykę walki bezpośrednio do siebie.
  • Inteligentne AI: które ciągle uczy się z potyczek przeciwko graczowi. Żadna taktyka czy formacja nie zostanie przez AI pominięta i zapomniana!
  • Pełna szczegółów, ręcznie rysowana szata graficzna: Stylistyka gry jest zainspirowana pracami Ralpha Bakshi, starymi kreskówkami studia Disney oraz twórczością radzieckiego studia animacji „Soyuzmultfilm” z lat 60. Animacje postaci w scenach walki powstały natomiast przy użyciu techniki motion capture i prawdziwych aktorów.

Poprzedni artykułDreamHack Open Montreal: Poznaliśmy grupy, w których zagrają polskie zespoły
Następny artykułInno3D wprowadza moduły pamięci RAM z serii iChill
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.