Bohemia Interactive ogłosiło wydanie darmowego dodatku do gry Arma IIIMalden. Wprowadza on wyspę o nazwie Malden 2035, która posiada powierzchnię 62 km2. Na jej terenie znajduje się 15 miast oraz wiosek, Do tego dochodzą specjalne punkty zainteresowania. Twórcy dostarczają również graczom kooperacyjny tryb dla 12 graczy zwany Combat Patrol. Będzie trzeba w nim pokonać sztuczną inteligencję w różnych misjach.

Z reszty nowości:

  • Nowe budynki
  • Tryb przetrwania Escape from Malden/Tanoa
  • Oficjalna ścieżka dźwiękowa z gry dla posiadaczy wersji: Arma 3 Digital Deluxe Edition, Arma 3 Extended Edition, Arma 3 Apex Edition, Arma 3 Special Edition, Arma 3 Supporter Edition

Warto nadmienić, że dodatek pojawił się z okazji 16 rocznicy serii. Twórcy zrobili również przeceny wszystkiego na Steam.


Poprzedni artykułAIDA64 5.92 z obsługą nowych procesorów, kart graficznych i akcesoriów
Następny artykułLogitech G433 7.1 Gaming Headset i G233 Prodigy Gaming Headset
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.