Blizzard przygotował w Overwatch wydarzenie o nazwie Archiwa Overwatch. Będzie to zestaw aż trzech misji: Insurekcja, Archiwa i Odwet. Gracze będą mieli okazję poznać najważniejsze momenty z historii, sprzed upadku Overwatch. Dołączą do zespołu czterech bohaterów i wezmą udział we wspomnianych wcześniej kooperacyjnych misjach fabularnych.

W Odwecie gracze mogą cofnąć się w przeszłość i wziąć udział w misji Blackwatch, która nieodwracalnie zmieniła przyszłość Overwatch. Rozróba, której akcja rozgrywa się w rejonie Rialto w Wenecji, pozwala graczom wcielić się w członków grupy Blackwatch – McCree, Moirę, Genjiego i Reyesa – którzy ścigają wysoko postawionego współpracownika Szponu.

Archiwa Overwatch są dostępne w dniach 10-30 kwietnia na PC, Xbox One i PS4.


Poprzedni artykułCeny procesorów Ryzen 2000 niższe niż w przeciekach
Następny artykułMSI B360I GAMING PRO AC – ciekawy model mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.