Podczas odbytych targów Gamescom 2016 studio Digital Arrow zaprezentowało rozgrywkę z gry Aquanox Deep Descent. Ma to być trzecia odsłona bardzo dobrze przyjętej serii symulatorów łodzi podwodnych. Akcja gry dzieje się w odległej przyszłości, gdzie ludzie zostali zmuszeni do skrycia się w głębinach oceanów z powodu zatrucia planety. Dodatkowo skażenie doprowadziło do mutacji wielu gatunków morskich, które będzie można spotkać w grze.

Co gorsza, ludzie podzielili się na kilka frakcji, które próbują się nawzajem zwalczyć. Łodzi podwodne z przyszłości posiadają wiele nowoczesnych technologii. Deweloperzy wiernie oddali sterowanie łodziami, fizykę otoczenia, a także budowę świata.


Poprzedni artykułSprite sponsorem głównym wydarzenia Poznań Game Arena 2016
Następny artykułValve świętuje 20 lat istnienia na rynku gier i wkracza w erę VR
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.