Apeiron to próba wskrzeszenia jednej z najlepszych części gier Gwiezdnych Wojen. Chodzi mianowicie o Star Wars: Knights of the Old Republic, czyli pierwszego cRPGa osadzonego w tym świecie. Gra została wydana 2003 roku przez studio BioWare Studios, twórców cyklu Baldur’s Gate. Fabuła Star Wars: KOTOR rozgrywa się 4000 lat przez wydarzeniami ukazanymi w filmach z serii Gwiezdne Wojny, w realiach Starej Republiki.

Twórcy Apeiron są aktualnie na etapie przenoszenia całej gry na silnik Unreal Engine 4. Postępy prac są naprawdę ogromne i zdumiewające. Polecamy obejrzeć film, bo słowami nie da się tego wyrazić. Ciekawi nas bardzo natomiast, czy pojawi się dodatkowa zawartość, która do tej pory została odblokowana przez fanów i modyfikacje.


Poprzedni artykułDiablo 2 otrzymuje łatkę 1.14a
Następny artykułWarCraft: Armies of Azerot zbiera fundusze na rozwój
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.