Podczas konferencji E3 reżyser gry – Jonathan Warner z BioWare opowiedział kilka szczegółów o nadchodzącej grze Anthem. Tytuł będzie posiadał bardzo duży otwarty świat dla graczy. Duża baza, którą można było zobaczyć na filmie pokazowym to Fort Tarsus. Jest to miejsce, gdzie gracze będą mogli naprawiać i udoskonalać swoje kombinezony bojowe. Dodatkowo w tym miejscu będzie można brać zadania.

Gra będzie pozwalała na jednoosobową zabawę, ale również ze znajomymi. Jonathan Warner powiedział, że całą kampanię będzie można przejść samodzielnie, co powinno doświadczyć naprawdę niesamowitych wrażeń.

Gracze będą spotykali przeróżnych wróg, jak wielkie potwory, kreatury, czy ludzi w egzoszkieletach. Świat jest bardzo brutalny, a ludzkość stoi na najniższym szczeblu łańcucha pokarmowego. Kombinezony Javelin to jedyny sposób na przeżycie w tym środowisku.

Walka będzie bardzo zróżnicowana. Kombinezony będą pozwalały na noszenie różnych broni, ale także dodatkowo doposażenie. Warto zauważyć, że bez problemów będzie się można przemieszczać latając przy użyciu małych plecaków odrzutowych na plecach.

Na koniec warto wspomnieć, że Anthem jest tworzona na silniku Frostbite. Gra ma się ukazać pod koniec 2018 roku. BioWare po wydaniu tytułu będzie go rozszerzał o dodatkową zawartość.


ŹRÓDŁOdualshockers.com
Poprzedni artykułTotal War: Warhammer II zadebiutuje już 28 września 2017 roku
Następny artykułAge of Empires: Definitive Edition – Microsoft szykuje odświeżoną wersję
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.