BioWare udostępniło 45 minutowy film z rozgrywki w grę Anthem. Ukazuje on transmisję na żywo, jaką mieli okazję poprowadzić Ben Irving and Mike Gamble. W filmie podzielono są kilkoma nowymi detalami odnośnie produkcji. Anthem to jedna z ludzkich twierdz, w której żyją ludzie. Izolują się oni od bardzo niebezpiecznego, zewnętrznego świata. Ich jedyną bronią do walki okazują się mobilne kombinezony zwane Javelin. Tylko najodważniejsi nie boją się wyjść poza mury.

Oglądaj Anthem Developer Livestream featuring Lead Producers, Ben Irving and Mike Gamble. – #AnthemGame od użytkownika anthemgame na www.twitch.tv

Gra jest tworzona na silniku Frostbite. Do działania będzie trzeba mieć stałe łącze. Premiera została zaplanowana na 22 lutego 2019 roku.


ŹRÓDŁOdsogaming.com
Poprzedni artykułWarcraft III: Reforged – znamy minimalne wymagania sprzętowe
Następny artykułKrótkie podsumowanie targów Poznań Game Arena 2018
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.