BioWare udostępniło 15 minutowy film: Anthem: 15 Minutes of Lost Arcanist z rozgrywki w grę Anthem. Tym razem możemy zobaczyć jedną z misji, w której zadaniem jest odnalezienie zaginionych członków. W drużynie znajdują się trzy różne typu kombinezonów bojowych. Jeden to tanker – Colossus, drugi polega na szybkości i zwinności – Interceptor, a trzeci posiada mocne ataki obszarowe z dystansu – Storm.

Prócz tego większość czasu możemy zobaczy, jak wygląda sterowanie w powietrzu. Kombinezony poruszają się nadzwyczaj zwinnie i z dużą szybkością. Jedyne co nas martwi to kwestia faktycznej fizyki. Czy te wygibasy oraz tak niskie loty nad ziemią są realistyczne? 🙂

 


Poprzedni artykułBattlefield V – droga ku odkupieniu w oczach fanów
Następny artykułKto zwycięży w Minorach regionu CIS oraz europejskiego?
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.