W polskiej wersji językowej gry Torment: Tides of Numenera w postać Matkiny wcieli się Aleksandra Szwed. Matkina to Szelma. Mocno zarysowana postać kobieca, bezwzględna zabójczyni. W założeniu jej imię miało oznaczać „maskę”, co miało być wskazówką do odkrycia jej prawdziwej tożsamości. Jej niebywała umiejętność wejścia w rolę tworzy wybuchową mieszankę. Prezentowany materiał skupia się na ukazaniu pracy tej niezwykłej aktorki nad rolą tak złożonej postaci.

Torment: Tides of Numenera dostępny będzie od 28 lutego. Można już składać zamówienia przedpremierowe na Day One Edition z dodatkami fizycznymi i cyfrowymi oraz na Edycję Kolekcjonerską. Osoby decydujące się na wcześniejsze zamówienie otrzymają ekskluzywnego, limitowanego steelbooka.

Sugerowana cena Torment: Tides of Numenera to 159,90 zł w wersji na PC


Poprzedni artykułAMD Ryzen i tajemniczy znak “X” w oznaczeniach procesorów
Następny artykułIntel Extreme Masters Katowice 2017 z konkursem na najlepszy cosplay
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.