SCS Software ujawniło, że w aktualizacji 1.35 do gry Euro Truck Simulator 2 pojawi się wyspa Sardynia. Będzie ona darmowym dodatkiem do rozszerzenia Italia. Nowe miejsce będzie miało trzy nowe miasta – Cagliari, Olbia i Sassari. Znajdziemy tam takie miejsca, jak kościół Santa Maria of Bethelem, wiele mniejszych wiosek, winnice oraz drzewka oliwne. Dostęp do wyspy będzie możliwy przez porty w Napoli lub Palermo.

Na Sardyni powrócimy na kontynent dzięki portowi w Cagliari. SCS Software przygotowało także sporo mniejszych dróg, bogatą florę oraz faunę. Warto zatem wyczekiwać nowej aktualizacji.


ŹRÓDŁOblog.scssoft.com
Poprzedni artykułNadchodzą nowe połączenia drogowe w grze Euro Truck Simulator 2
Następny artykułADATA XPG SPECTRIX D60G – pamięci RAM z dużą ilością diod RGB
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.