Age of Empires II: Definitive Edition zbliża się powoli do premiery. Ma to być odświeżona wersja Age of Empires II, czyli znanego hitu sprzed 20 lat. Mowa tutaj o szacie graficznej oraz mechanice rozgrywki. Jeżeli chodzi o ten pierwszy przypadek, to możemy się spodziewać grafiki podobnej do tej z Age of Empires III. Będzie to na pewno duży plus dla tej gry po tylu latach istnienia na rynku. Warto tutaj zwrócić uwagę, że tytuł nadal ma ogromne zainteresowanie.

A to dzięki temu, że kilka lat temu Microsoft postanowił dalej rozwijać grę. Pojawiły się kolejne dodatki, które wprowadziły nowe cywilizacje oraz kampanie z nimi związane. Twórcy wypełnili praktycznie wszystkie możliwe zakątki świata z tego okresu.

W czasie jednego z wywiadów z portalem PCGamesN, dyrektor kreatywny Adam Isgreen wspomniał, że nie pojawią się już nowe cywilizacje. Uważa on, że jest tego aż nader w grze i każdy znajdzie coś dla siebie. Na pewno będą pojawiać się inne nowości po premierze Age of Empires II: Definitive Edition, ale nie określił, co to będzie dokładnie.


Poprzedni artykułID-Cooling IS-50X – niskoprofilowe chłodzenie dla mini-ITX
Następny artykułADATA SU650 M.2 SATA 2280 – nadchodzą nowe dyski SSD
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.