Age of Empires II: Definitive Edition zbliża się powoli do premiery. Ma to być odświeżona wersja Age of Empires II, czyli znanego hitu sprzed 20 lat. Mowa tutaj o szacie graficznej oraz mechanice rozgrywki. Jeżeli chodzi o ten pierwszy przypadek, to możemy się spodziewać grafiki podobnej do tej z Age of Empires III. Będzie to na pewno duży plus dla tej gry po tylu latach istnienia na rynku. Warto tutaj zwrócić uwagę, że tytuł nadal ma ogromne zainteresowanie.

A to dzięki temu, że kilka lat temu Microsoft postanowił dalej rozwijać grę. Pojawiły się kolejne dodatki, które wprowadziły nowe cywilizacje oraz kampanie z nimi związane. Twórcy wypełnili praktycznie wszystkie możliwe zakątki świata z tego okresu.

W czasie jednego z wywiadów z portalem PCGamesN, dyrektor kreatywny Adam Isgreen wspomniał, że nie pojawią się już nowe cywilizacje. Uważa on, że jest tego aż nader w grze i każdy znajdzie coś dla siebie. Na pewno będą pojawiać się inne nowości po premierze Age of Empires II: Definitive Edition, ale nie określił, co to będzie dokładnie.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments