green hell vr 1
green hell vr 1

Creepy Jar ogłosiło, że Green Hell zmierza do wirtualnej rzeczywistości pod nazwą Green Hell VR. Premiera planowana jest na trzeci kwartał 2021 roku na PCVR, a później również na Oculus Quest. Za prace odpowiedzialne jest polskie studio Incuvo, które ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu gier VR. Ze znanych produkcji można wymienić Layers of Fear VR i Blair Witch VR.

Deweloperzy podczas tworzenia Green Hell VR będą się skupiać na znalezieniu równowagi między znanymi mechanikami gry a immersją w wirtualnej rzeczywistości. Faza przedprodukcyjna dobiegła końca, a zespół pracuje nad wersją alpha. Wszyscy dokładają starania, aby sprostać oczekiwaniom graczy.

Green Hell to symulator przetrwania w otwartym świecie, osadzony w amazońskim lesie deszczowym. Gracz trafia do dżungli bez jedzenia i sprzętu, gdzie musi przeżyć i znaleźć drogę wyjścia z tego zielonego labiryntu. Musi nauczyć się technik przetrwania, budować schronienia, tworzyć narzędzia oraz broń do polowania na zwierzęta.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułT-FORCE DARK Z FPS – nowe pamięci od Teamgroup
Następny artykułPaula “POLIN” Wasilewicz kończy karierę profesjonalnej zawodniczki
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj