Gra Hitman za darmo z procesorami i kartami graficznymi AMD

0

Firma AMD i studio IO Interactive kolejny raz łączą siły, aby uprzyjemnić graczom rozrywkę. Tym razem w ramach programu AMD Gaming Evolved najnowsza gra Hitman będzie miała zaimplementowane niezwykłe funkcje oraz optymalizacje wydajnościowe. Chodzi tutaj o interfejs DirectX 12 i asynchroniczne jednostki obliczeniowe (Asynchronous Compute Engines), które pozwalają uporać się z bardziej złożonymi zadaniami obliczeniowym i podnieść jakość obrazu bez wpływu na wydajność.

Jednakże to nie wszystko. Firma AMD ponadto współpracowała z IO Interactive, aby użytkownicy wydajnych komputerów mogli cieszyć się rozrywką na wielu dużych i ultra-szerokich ekranach za sprawą technologii AMD Eyefinity. Wsparcie AMD zaowocowało także dodaniem wygładzania SSAA, aby jakość obrazu w grze była jak najlepsza.

Gra Hitman za darmo z procesorami i kartami graficznymi AMD

Dwa dni temu dodatkowo uruchomiono specjalną promocję. U wybranych sprzedawców (produkty powinny być odpowiednio oznaczone) będzie można zakupić kartę graficzna AMD Radeon R9 390/390X lub procesor AMD FX z serii 6000/8000 i bezpłatnie otrzymać wraz z nimi pełną wersje najnowszej gry Hitman. Poza całorocznym dostępem do udostępnianych elementów gry użytkownicy otrzymają również dostęp do gry w wersji BETA w dniach 19-22 lutego br. Promocja potrwa do 0 kwietnia 2016 lub do wyczerpania zapasów. Kupony mogą być realizowane do 30 czerwca 2016. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie promocji: http://www.amd4u.eu/hitman/

Warto przypomnieć także, że nadal trwa promocja na karty graficzne AMD Radeon R9 Fury i Fury X, w ramach której do zakupu tych modeli dołączana jest bezpłatnie gra Star Wars Battlefront. Jej zakończenie przewidziane jest na 31 marca 2016, o ile zapasy kuponów nie wyczerpią się wcześniej.

Współpraca AMD i IO Interactive ma wieloletnią historię, ponieważ już w 2012 roku gra Hitman: Absolution, czyli jedna z najlepiej sprzedających się wówczas gier w Europie, powstawała przy kooperacji obu firm. Wielu recenzentów zwracało uwagę na jakość oprawy oraz fakt, że gra dobrze wykorzystywała możliwości sprzętu. I nie był to przypadek. Zespół specjalistów, kod źródłowy i efekty wizualne to nieocenione wsparcie, jakie otrzymują gry z programu AMD Gaming Evoolved – wszystko po to, aby twórcy mogli jak najlepiej wykorzystać możliwości sprzętu. I teraz, w 2016 roku najnowsza gra Hitman otrzymała dokładnie taką samą terapię od AMD i IO Interactive, aby tytuł ten był kolejnym przykładem znakomitej jakości gier PC.