Gra Far Cry 5 za darmo z wybranymi komputerami z kartami Radeon RX

0

Firmy AMD i Ubisoft przygotowały ciekawą promocję. Gracze, którzy zakupią gotowe komputery z kartami graficznymi Radeon RX Vega 64, RX Vega 56 lub RX 580 otrzymają za darmo grę Far Cry 5 w standardowej edycji. Promocja aktualnie trwa i jest wprowadzana sukcesywnie przez partnerów od 27 lutego. Przy zakupie kwalifikującego się systemu gracz otrzyma kupon z kodem na grę Far Cry 5.

Będzie można to wymienić na stronie www.amdrewards.com na właściwy kod pozwalający dodać grę w usłudze Uplay. Promocja kończy się 20 maja 2018 roku.

Gra Far Cry 4będzie obsługiwać kilka zaawansowanych funkcji wspieranych przez karty graficzne Radeon RX Vega, w tym:

  • Technologię Rapid Packed Math, która pozwala nawet podwoić szybkość działania i tym samym istotnie optymalizuje przetwarzanie fizyki i zadań obliczeniowych;
  • Technologię Shader Intrinsics, która daje grze bezpośredni dostęp funkcji sprzętowych kart Radeon RX, dzięki czemu ich układ graficzny zapewnia jeszcze większą wydajność w grze;
  • Technologię Radeon FreeSync™ 2, która zapewnia szybko reagujący obraz o szerokim gamucie kolorów i wysokiej jasności, jakie są typowe dla treści HDR (High Dynamic Range).

Premiera gry zaplanowana jest na 27 marca 2018, więc właściwe kody do gry będą wysyłane po tym terminie.