Firmy AMD i Ubisoft przygotowały ciekawą promocję. Gracze, którzy zakupią gotowe komputery z kartami graficznymi Radeon RX Vega 64, RX Vega 56 lub RX 580 otrzymają za darmo grę Far Cry 5 w standardowej edycji. Promocja aktualnie trwa i jest wprowadzana sukcesywnie przez partnerów od 27 lutego. Przy zakupie kwalifikującego się systemu gracz otrzyma kupon z kodem na grę Far Cry 5.

Będzie można to wymienić na stronie www.amdrewards.com na właściwy kod pozwalający dodać grę w usłudze Uplay. Promocja kończy się 20 maja 2018 roku.

Gra Far Cry 4będzie obsługiwać kilka zaawansowanych funkcji wspieranych przez karty graficzne Radeon RX Vega, w tym:

  • Technologię Rapid Packed Math, która pozwala nawet podwoić szybkość działania i tym samym istotnie optymalizuje przetwarzanie fizyki i zadań obliczeniowych;
  • Technologię Shader Intrinsics, która daje grze bezpośredni dostęp funkcji sprzętowych kart Radeon RX, dzięki czemu ich układ graficzny zapewnia jeszcze większą wydajność w grze;
  • Technologię Radeon FreeSync™ 2, która zapewnia szybko reagujący obraz o szerokim gamucie kolorów i wysokiej jasności, jakie są typowe dla treści HDR (High Dynamic Range).

Premiera gry zaplanowana jest na 27 marca 2018, więc właściwe kody do gry będą wysyłane po tym terminie.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments