fbpx
Strona głównaGamingGryGothic II Dzieje Khorinis - przedziwna sytuacja w zespole modyfikacji

Gothic II Dzieje Khorinis – przedziwna sytuacja w zespole modyfikacji

Od kilku tygodni trwa spór pomiędzy członkami zespołu tworzącego dodatek Gothic II: Dzieje Khorinis. Ma to być pełnoprawne rozszerzenie do gry Gothic, wprowadzające całkiem nową historię sprzed powstania magicznej bariery. Akcja gry ma się dziać na ponad 10 lat przed wydarzeniami z pierwszej oraz drugiej części sagi. Publikacja projektu planowana jest w dwóch częściach, kolejno pierwszej na nowej wyspie Vaduz, oraz drugiej na wyspie Khorinis.

Powstał swojego rodzaju rozłam, który obecnie trudny ogarnąć. A to dlatego, że każdy z zespołów przypisuje sobie inne zasługi oraz oskarża drugich o problemy. Poniżej zamieszczamy dwa posty z fanpage.

List Otwarty Zespołu Soulfire do Fanów ProjektuBiorąc pod uwagę ostatnie filmy upublicznione przez byłego szefa…

Julkaissut Gothic II Kroniki Myrtany Keskiviikko 28. maaliskuu 2018

https://www.facebook.com/dziejekhorinis.org/posts/231525367423479

Mamy nadzieję, że w niedługim czasie sprawa zostanie całkowicie wyjaśniona. I zespół dojdzie do porozumienia. Takie poróżnienia z reguły nie wróżą nic dobrego, a tylko spowodować mogą dalsze problemy w pracach.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać