Studio Fullbrigh ogłosiło darmowy weekend z grą Gone Home. Można ją bezpłatnie zdobyć na stronie gonehome.itch.io w serwisie itch.io. Jedyne, co wystarczy zrobić, to założyć konto i kilka razy kliknąć w odpowiednie przyciski na stronie. Gra zostanie dodana do naszego konto i będziemy mogli ją w dowolnym terminie pobrać.

W grze Gone Home wcielamy się w rolę ojca, który po rocznym pobycie za granicą wraca do domy. Zamiast zastać stęsknioną rodzinę, odkrywa że wszyscy gdzieś zniknęli. Musimy teraz odkryć, co się tak naprawdę stało. Cała zabawa sprowadza się do znajdywania przedmiotów, pozostawionych przez członków rodziny. Dzięki nim poznamy całą historię.


Poprzedni artykułShadow Warrior Classic dopuszczony w Niemczech po latach banu
Następny artykułWleńKon 2016 – impreza dla entuzjastów fantastyki z okolicy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.