Razer poinformował  o premierze nowej linii głośników przeznaczonych do PC – Razer Nommo, Razer Nommo Chroma i Razer Nommo Pro. Serię głośników zaprojektowano pod jak najlepszym kątem dźwięków w grach. Urządzenia zapewniają precyzyjny dźwięk pozycyjny dzięki wykorzystaniu lewego i prawego kanału w taki sposób, że gracz zawsze ma pewność skąd pochodzą dźwięki.

Razer Nommo Pro to wysokiej jakości zestaw głośników 2.1, który ma certyfikat THX. Głośniki powstały w oparciu o technologię Dolby Virtual Speaker, gwarantującą dodatkową warstwę immersji za pomocą symulacji dźwięku 5.1. Pokryte kevlarem przetworniki głośników głównych zapewniają mocne tony średnie, podczas gdy niezależne głośniki wysokotonowe z jedwabną kopułką dostarczają delikatne i zrównoważone tony wysokie. Cylindryczny subwoofer, dzięki odpowiedniemu ukształtowaniu, wspomaga przepływ powietrza i kreuje tym samym spójne i głębokie tony.

Zestaw Razer Nommo Pro jest wyposażony w złącze USB, Bluetooth, optyczne, a także 3,5 mm jack  oraz panel kontrolny, sterujący głośnością i źródłem dźwięku.

Ustawieniami korektora graficznego oraz poziomami tonów niskich można zarządzać poprzez Razer Synapse 3 (beta), a aplikacja mobilna „Nommo Pro” jest już dostępna w wersji na Android i iOS. Użytkownicy mogą włączyć Spotify lub inne aplikacje odtwarzające muzykę na urządzaniach mobilnych i poprzez Bluetooth odsłuchiwać je bezpośrednio przez głośniki.

Razer Nommo Pro jest wspierany przez system Razer Chroma, pozwalający na podświetlanie urządzenia za pomocą palety 16.8 miliona kolorów.

Razer Nommo to zestaw głośników 2.0 do codziennego użytku, wyposażony w technologię, pozwalającą na uzyskanie pełnozakresowego dźwięku o odpowiedniej mocy i wyrazistości dzięki 3-calowym przetwornikom z włókna szklanego (Custom Woven Glass Fiber). Wydłużone tunele basowe generują większą liczbę niskich tonów, redukując przy tym zniekształcenia przy wysokich poziomach głośności.

Aby zapewnić większą wszechstronność dźwięku Razer Nommo wyposażono w funkcję kontroli basu (Automatic Gain Control), która pomaga zachować integralność basów. Dodatkowo, funkcja ta pozwala także na odpowiednie dopasowanie ustawień korektora graficznego tak, aby wzmocnić wyrazistość dźwięków przy niskich poziomach basów i zrównoważyć wysokie i niskie tony przy wyższych poziomach basów.

Razer Nommo Chroma to głośniki Razer Nommo z interfejsem USB, wbudowanym DAC-em oraz systemem podświetlania Chroma.

Cena:

  • Razer Nommo €124.99
  • Razer Nommo Chroma €99
  • Razer Nommo Pro €99

Dostępność:

Razer Nommo oraz Nommo Chroma

  • razer.com – 9 stycznia 2018
  • Świat – Styczeń 2018

 Razer Nommo Pro

  • TBC