Gigabyte poinformowała o planie wprowadzenia do oferty dysków SSD – UD PRO. Na początek producent zamierza wypuścić urządzenia o pojemnościach 256 GB i 512 GB. Oba modele mają posiadać interfejs 6 Gb/s, kości pamięci Toshiba BiCS3 3D TLC oraz pamięć podręczną DDR3L. Maksymalna prędkość odczytu sekwencyjnego obu modeli ma wynosić 530 MB/s, natomiast sekwencyjny zapis ma osiągać nawet 500 MB/s.

UD PRO 256 GB ma kosztować 69 dolarów i posiadać zapis na poziomie 100 TBW. UD PRO 512 GB ma oscylować w cenie 120 dolarów i posiadać zapis danych na poziomie 200 TBW. Producent dokłada także 3 letnią gwarancję.

Gigabyte UD PRO


Poprzedni artykułThe Watchmaker – znajdź rozwiązanie zagadki, nim skończy się czas
Następny artykułDICE wypuszcza zaszyfrowaną wiadomość odnośnie Battlefield
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.