Gigabyte H11 – aluminiowe słuchawki douszne

0

Gigabyte wprowadził do swojej oferty lekkie słuchawki dokanałowe H11. Są one wyposażone w najnowsze przetworniki, które zapewniają doskonałą jakość dźwięku, w tym pełne i głębokie basy. Gumowe nakładki wykonane z bardzo dobrej jakości gumy doskonale izolują wszystkie niechciane szumy z zewnątrz. Korpus o średnicy 9 mm wykonany jest z wysokiej klasy aluminium, a jego waga to zaledwie 11,3 gram.

W komplecie ze słuchawkami użytkownik otrzymuje także dwa zestawy wkładek dokanałowych w rozmiarze S i M, a także specjalny, przesuwany stoper, zapobiegający plątaniu się kabli. Posiadają one także elegancki wygląd w kolorze srebrno-białym.

Impedancja słuchawek wynosi 16 Omów, a skuteczny zakres przetwarzania częstotliwości mieści się w zakresie 15 – 20000 Hz. Długość kabla to zaledwie 120 cm, a wtyk jest zakończony 3.5 mm Jackiem.

Słuchawki GIGABYTE H11 współpracują z wszelkiego rodzaju telefonami, smartfonami, tabletami i innymi odtwarzaczami przenośnymi. Sugerowana cena detaliczna słuchawek Gigabyte H11 to: 49,00 zł brutto.