Firma Gigabyte będzie obecna podczas Intel Extreme Masters Katowice 2018. Wspólnie z morele.net i innymi partnerami będzie można ich spotkać na stoisku C1. Przygotowana zostanie wystawa sprzętu marki AORUS. Jest to oferujący najwyższą wydajność, stabilność działania oraz możliwość indywidualnego dostosowania i personalizacji budowanego zestawu komputerowego.

Intel Extreme Masters Katowice 2018 - Gigabyte

W tym roku odwiedzających czeka wyjątkowa gratka – możliwość zagrania w grę PUBG CQB w specjalnym trybie, stworzonym tylko dla AORUS na czas imprezy w Katowicach. Oczywiście dla najlepszych graczy przewidujemy nagrody z kartą graficzną AORUS 1070 Ti oraz płytą główna Z370 AORUS Gaming K3 na czele. To jednak nie koniec atrakcji. Trzy dni imprezy wypełnione będą graniem, konkursami i możliwością zdobycia gadżetów AORUS. Gośćmi specjalnymi stoiska będą YouTuberzy i influencerzy, którzy poprowadzą streamy z wydarzenia.

W czasie odwiedzin stoiska będzie też można dokonać zakupu sprzętu AORUS w wyjątkowych cenach. W sklepie stworzonym przez partnera stoiska Morele.net, dostępny będzie pełen przekrój produktów, rozpoczynając od podkładek, myszek, klawiatur na płytach głównych i kartach graficznych kończąc. Wszystko to oczywiście w atrakcyjnych cenach.


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Gigabyte będzie obecna podczas Intel Extreme Masters Katowice 2018 […]