Gigabyte Aivia Uranium – bezprzewodowa mysz do gier z GHOST Macro Station

0

Gigabyte poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży bezprzewodowej myszy dla graczy – Aivia Uranium. Posiada ona sensor laserowy twin-eye o rozdzielczości 6500 DPI oraz specjalnie zaprojektowana obudowę, wykonaną z wysokiej jakości materiałów. Komfort w graniu będzie zapewniać zewnętrzny system monitorowania pracy myszy – GHOST Macro Station oraz opatentowana technologia GamePlay.

Gigabyte Aivia Uranium z GHOST Macro Station

GHOST Macro Station to specjalny system informowania o statusie myszy. Na wbudowanym wyświetlaczu OLED na bieżąco aktualizowane są dane dotyczące DPI, częstotliwości odświeżania, aktywnego profilu oraz poziomu naładowania baterii. Stacja pozwala także na sprawne i wygodne ładowania akumulatorów myszy, a dzięki wbudowanej pamięci, na zapisywanie makr.

GamePlay to opatentowana przez Gigabyte technologia, będąca częścią silnika GHOST, która gwarantuje stabilną i szybką (opóźnienia ograniczone do minimum) komunikację bezprzewodową pomiędzy myszką, a komputerem. Dzięki temu Aivia Uranium oferuje częstotliwość odświeżania na poziomie 1000 Hz (czas reakcji nie przekraczający 1 ms), co jest wartością porównywalną do osiągów urządzeń przewodowych.

Mysz Gigabyte Aivia Uranium dostępna jest w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 359 zł. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.