Get Even będzie miało premierę podczas Pixel Heaven 2017

0

Organizatorzy Pixel Heaven 2017 zapraszają serdecznie na polską premierę gry Get Even. Za grę odpowiedzialne jest studio The Farm 51, a jej premierę przewidziano na 26 maja 2017 roku. Odwiedzający imprezę będą mieli okazję jako pierwsi na świecie zapoznać się z grą.

Prócz tego będzie można spotkać się z jej twórcami, zdobyć ich cenne autografy lub zgarnąć interesujące gadżety.

Get Even

Podczas Pixel Heaven 2017 dla gości zostaną przygotowane stanowiska, na których będzie można się zapoznać z wybranymi fragmentami Get Even. Zainteresowani tą produkcją będą mogli również przeczytać pierwszą na świecie recenzję gry, która pojawi się pod koniec maja w magazynie PIXEL.

Get Even to gra wykorzystująca fotogrametrii w celu uzyskania niezwykle realistycznej grafiki. Gracze wciekają się Cole’a Blacka, prywatnego detektywa, który budzi się z amnezją w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym. Jedyne wspomnienie, kołaczące się w jego głowie, związane jest z uwięzioną dziewczyną, do której przytwierdzono ładunek wybuchowy.

Get Even

Cole zdobywa jednak urządzenie pozwalające na odczytywanie cudzych wspomnień. Dzięki niemu wyruszy na poszukiwanie zagubionej pamięci, choć każdy jego krok będzie śledzony, a granica między rzeczywistością a urojeniami będzie wyjątkowo płynna. Co będzie na niego czekać za kolejnymi drzwiami szpitala?

Wydawcą gry jest Bandai Namco Entertainment.