Genesis RX85 z z przełącznikami Kailh Brown, Kailh Red i Kailh Blue

0

Genesis zaktualizowało klawiaturę Genesis RX85 o nowe przełączniki – Kailh Red i Kailh Blue. Model ten zadebiutował już w zeszłym roku, z przełącznikami Kailh Brown. Klawiaturę wyposażono w specjalne pokrętło do szybkiej regulacji głośności. Ułatwić życie graczom ma także 12 klawiszy funkcyjnych i wyprofilowana podpórka pod nadgarstki, przyczepiana do RX85 za pomocą magnesów.

Użytkownik może także regulować wysokość klawiatury, dzięki rozkładanym, pokrytym gumą nóżkom. Nadruki na klawisze wprowadzono przy pomocy technologii double-shot injection molding. To właśnie ta metoda powoduje, iż nadruk na przyciskach jest niemal nie do starcia.

Przełączniki Kailh Red są przeznaczone głównie do gier i wymagają niewiele siły nacisku. Niebieskie przełączniki to z kolei alternatywa dla osób, które na klawiaturze zamierzają dużo pisać. Mocną stroną switchów Blue jest charakterystyczny klik i wyraźnie wyczuwalny moment aktywacji.

Klawiatura Genesis RX85 oferuje także technologię N-key Rollover oraz podświetlenie RGB. Produkt Genesis posiada 20 trybów świetlnych: 8 standardowych, 10 gamingowych, przeznaczonych do gier, a także 2 własne tryby, które gracz może sam zaprogramować. Klawiatura RX85 kosztuje około 349 zł.