Genesis RX85 – mechaniczna klawiatura z przełącznikami Kailh Brown

0

Firma Genesis wprowadza do swojej oferty nową klawiaturę mechaniczną – Genesis RX85. Model ten posiada przełączniki Kailh Brown, uchodzące za jedne z najlepszych do grania. Popularne brązowe mechanizmy łączą szybkość działania klawiszy z niewielką siłą potrzebną do ich aktywacji. W rogu klawiatury umieszczono pokrętło, dzięki któremu gracz może intuicyjnie zmienić głośność dźwięku, bez potrzeby odrywania wzroku od rozgrywki. Do błyskawicznego dostosowywania innych opcji do własnych potrzeb służy także 12 klawiszy multimedialnych.

Klawiatura Genesis RX85 została wyposażona w podpórkę pod nadgarstki. Umożliwia to dużą wygodę dla rąk, podczas wielogodzinnego grania w jednej pozycji. Sama podpórka przyczepiona jest do klawiatury za pomocą magnesów i można ją w każdej chwili odłączyć.

Urządzenie posiada również białe podświetlenie klawiszy, które które można uruchomić w jednym z pięciu trybów, dodatkowo ustawiając cztery poziomy intensywności światła. Przyda się to szczególnie podczas nocnego grania. Nie można również zapomnieć o technologii anti-ghostingu na wszystkie klawisze. Dodano także opcję blokady klawisza Windows.

Genesis RX85

Klawiatura RX85 posiada 104 przyciski i kabel o długości 160 cm. Jej cena została ustalona na 349 zł.