Genesis Krypton 770 – mysz dla profesjonalnych graczy z ciekawym gadżetem

0

Genesis wprowadziło do swojej oferty myszkę Krypton 770. Sercem urządzenia jest ceniony sensor optyczny PixArt PMW 3360, o rozdzielczości maksymalnej 12 000 DPI i radzący sobie z akceleracją 50 g. Przyciski bazują na przełącznikach marki OMRON, o żywotności 20 milionów kliknięć każdy. Kabel myszy jest chroniony nylonowym oplotem, a boki samego urządzenia są gumowane. Ułatwia to chwyt i zapobiega ślizganiu się dłoni.

W myszce Krypton 770 zastosowano szerokie, teflonowe ślizgacze. Pozwala to na swobodne działanie nawet w bardzo dynamicznej rozgrywce. Regulacja rozdzielczości zaczyna się już przy wartości 100 DPI, a kończy się na 12 000 DPI.

Myszka posiada wielobarwne podświetlenie RGB Prismo Effect. Można bez problemów zdefiniować dowolne ustawienie w dołączonym oprogramowaniu. Można stworzyć zestawy ustawień łączących określoną rozdzielczość wraz z wybranym efektem, jednym z 12, i kolorem podświetlenia. Mysz posiada własną pamięć, więc podłączona do dowolnego komputera zachowa swoje ustawienia.

Genesis do swojej nowej myszy dorzuca jeszcze jedno: kolekcjonerski gadżet o nazwie Ninja Wallet Card. Kartę tę można schować w portfelu i w ten sposób mieć ją zawsze przy sobie. Niepozorny przedmiot ma kilkanaście różnych zastosowań, w tym otwieracz, śrubokręt czy nóż do papieru.

Genesis Krypton 770 jest dostępny w cenie 159 zł.